Hakkımda

Merhaba, ben Burhan

1992 İstanbul doğumluyum. Sistem Mühendisliği mezunuyum. Uzun bir süredir dijital pazarlama sektöründe hizmet vermekteyim.

Global bir markanın Türkiye mağazasında satış, pazarlama ve raporlama alanlarında müdürlük pozisyonunda çalıştım. Ardından görevimden ayrılıp 2021 yılında kendi şirketimi kurdum. Bugüne kadar birçok kişi ve markaya profesyonel olarak sosyal medya danışmanlığı hizmeti verdim.

Dijital Burhan

Ağustos 2021 itibarıyla “Dijital Burhan” markası altında çeşitli platformlarda içerikler üretmeye başladım.

Eğitim

Şu anda kurucu ortağı olduğum Karabala bünyesinde Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Danışmanı olarak hizmet vermemin yanı sıra Instagram ve Canva için birebir danışmanlık hizmetleri ve eğitimler veriyorum.

Acunmedya Akademi

Canva Verified Expert ve Topluluk Elçisiyim. Aynı zamanda Acunmedya Akademi Dijital İçerik ve Yayıncılık öğrencilerine Canva eğitimleri veriyorum.

A'dan Z'ye Canva Eğitimi

Her zaman her yerde herkesin tasarım yapabilmesine imkan veren Canva’yı öğrenebilir ve tasarımlar yapmaya başlayabilirsiniz. Düzenli yaptığımız canlı yayınlara katılarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

60 Dakikalık Birebir Görüşme

Sayfanızla ilgili aklınıza takılanları sorabileceksiniz. Görüşme sonunda sayfanız için hazırladığım 10+ sayfalık PDF dosyası sayesinde eksiklerinizi ya da yapmanız gerekenleri görebileceksiniz.